Band z Białystok City

I tak wszystko chuj


#16 2010-10-02 20:36:45

sebe

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-09-13
Posty: 8
Punktów :   

Re: Próby

To jakos jutro (niedziela) ?
Mam całą wolną

Offline

 

#17 2010-10-05 12:43:21

Rafał

Administrator

Zarejestrowany: 2010-06-11
Posty: 30
Punktów :   

Re: Próby

Słuchajcie organizujemy się, albo odpuszczamy. Bo np ja mam ciekawą propozycję grania na stałe i nie wiem co komu odpowiadać, bo niby wiszę w tym projekcie, a on tak na prawdę nie ma miejsca w rzeczywistości. Wchodzę w jeden, ale na poważnie. Także odpowiadajcie. Albo w to wchodzimy na całego, albo spierdalamy w swoje strony, bo na pół gwizdka nie ma sensu. I mówcie konkretnie, żeby dajmy na to po miesiącu nie było niespodzianek. Nie mamy w składzie dziewczyn to chyba wiecie co znaczy konkretna odpowiedź. Ja jestem w stanie dwa razy w tygodniu się spotykać + na weekendy trochę popracować. Dodatkowo zapuszczę taki pomysł, żeby np spotykać się raz w tygodniu w weekend, ale dajmy na to po 4h - tak konkretnie. No ale to już zdeczka poza głównym tematem. Zaczęły się studia, znacie plan itd, słucham..

p.s.  Noszs kurwa, normalnie terror xd

Offline

 

#18 2010-10-06 17:35:16

sebe

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-09-13
Posty: 8
Punktów :   

Re: Próby

Tylko ty nie graj z draped fel xDDD
ja dzis z rafałem gadałem wiec on wie jakie jest moje zdanie, elo
jesli macie czas i chęci, lub macie chęci i jestescie w STANIE wygospodarowac te kilka godzin tygodniowo - lux
jak nie, to bez pierdolenia zajmujemy sie pracą/studiami a nie muzyką, niestety

Offline

 

#19 2010-10-20 19:32:27

rychu peja

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-09-13
Posty: 7
Punktów :   

Re: Próby

dobra eunuchy, to jak sie spotykamy, co i jak? kawalki ktore opracowaliscie - super, git. KIEDY GRAMY KURWA!

Offline

 

#20 2010-10-27 20:21:28

dd

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-06-11
Posty: 21
Punktów :   

Re: Próby

Jak zrobimy mniej więcej te dwa kawałki, do każdego conajmniej po zwrotce i refrenie, tak aby dało się to zagrać na żywo.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.netkomp.pun.pl www.kongdoms.pun.pl www.oldfriends.pun.pl www.granarutoarena.pun.pl www.transnowak.pun.pl